Ką reikėtų žinoti apie skydinio – karkasinio namo statybą?

Karkasinis namas šiuo metu tampa vis patrauklesniu pasirinkimu statant individualius gyvenamuosius namus ar net ištisus namų kvartalus Lietuvos rinkoje. Karkasiniai namai vertinami dėl savo puikių techninių ir eksploatacinių savybių, taip pat dėl ekonominių aspektų – greitai pastatomi namai leidžia sutaupyti laiko ir finansinių kaštų.

Karkasinių namų statyba – itin greita

Šių namų statybos principas yra pakankamai paprastas – jie surenkami iš gamykloje pagamintų konstrukcinių elementų, vadinamų skydais. Architektai ir inžinieriai parengia statinio konstrukcijos brėžinius, pagal kuriuos pagaminami skydai su pilna statinio išorės apdaila. Pagaminti elementai pristatomi į statiniui numatytą sklypą ir yra surenkami. Skydų montavimo procesas gali užtrukti vidutiniškai 1–2 dienas. Logi Prefab projektuose visas karkasinio namo statybų procesas – nuo brėžinio iki rakto – užtrunka nuo 12 iki 16 savaičių. Kiekvienam namo projektui statybos terminas nustatomas individualiai ir yra tikslinamas užsakymo metu, kadangi terminai priklauso nuo specialistų užimtumo, planuojamų darbų apimties. Nepaisant to, namo statyba užtruks tik iki keturių mėnesių.

Konstrukcinės savybės

Šiuolaikinė pažangi skydų gaminimo technologija užtikrina itin tikslias konstrukcijas ir leidžia išvengti klaidų, kurių pasitaiko tradicinėje statyboje. Logi Prefab namo skydai gaminami iš medinio karkaso. Namo medinių konstrukcinių elementų gaminimas uždarose ir sausose gamyklos patalpose padeda užtikrinti jų kokybę – konstrukcija nesideformuos ir patikimai tarnaus ilgus metus.

Šių namų konstrukcija yra gana lengva ir tvari, kadangi mediena yra atsinaujinanti medžiaga. Visas namas itin šiltas ir sandarus – tai sumažina namo šildymo kaštus. Taip pat įdiegiama apgalvota klimato kontrolė – užtikrinamas optimalus vėdinimas ir vėsinimas. Dėl šių priežasčių karkasinio namo statyba niekuo nenusileidžia tradicinio namo statybai ir turi daug privalumų.

Kiek kainuoja pastatyti namą?

Karkasinio namo statybos kainą lemia daug veiksnių: namo plotas, namo projekto sudėtingumas, medžiagų kiekis ir tipas, vidaus apdailos tipas ir daugelis kitų. Namo projekto kaina nustatoma individualiai kiekvienam klientui – vieni pageidauja dviaukščių, kitus labiau domina maži karkasiniai namai sodui. Mūsų įmonė savo klientams siūlo pasirinkti iš karkasinių ir modulinių namų projektų katalogo arba architektai namą gali suprojektuoti nuo idėjos iki galutinio brėžinio. Norėdami sužinoti, kiek Jums galėtų kainuoti pasistatyti namą, susisiekite su mumis – įvertinsime Jūsų poreikius, galimybes ir pateiksime preliminarią namo kainą.

Visus Logi Prefab siūlomus namų projektus galite pamatyti čia.

Gauti pasiūlymą