Dovanojame žmonėms svajones!

Logi Prefab – tai lietuviško ir norvegiško kapitalo įmonė, gaminanti ir statanti skydinius-karkasinius, modulinius namus ir skydus iš medinio karkaso. Ilgametė patirtis Skandinavijos rinkoje ir sukauptos vertingos žinios leidžia statyti kokybiškus ir ilgaamžius statinius. Mūsų įmonės komandoje – savo darbą gerai išmanantys, kompetentingi profesionalai.

 

Bendradarbiaujame su privataus sektoriaus dalyviais, viešuoju ir komerciniu sektoriumi. Statome privačius gyvenamuosius namus, privačias namų gyvenvietes, mažosios architektūros ir kitus statinius. Orientuojamės į modernią architektūrą, stilingą pastatų išraišką ir integruojame naujausias technologijas į savo statinius.

 

Kiekviename Logi Prefab projektuotame name laikomasi aukštų tvarumo standartų – mūsų namų karkasas yra gaminamas iš medienos, o remonto, renovacijos metu ar utilizuojant namą griovimo atliekos gali būti naudojamos pakartotinai, tokiu būdu skatinant žiedinę ekonomiką.

 

Karkasinio namo statyba – paprastesnė nei bet kada. Skydiniai namai gali būti pagaminami iki raktų ir surenkami vidutiniškai per 1–2 dienas statybvietėje, įrengiami iki rakto per 8-12 savaites.

Kviečiame kartu sukurti Jūsų svajonių namus

Plėtojame ir puoselėjame modernios ir kokybiškos statybos tradicijas.
30+
Darbuotojai
300+
Užbaigti projektai
15
Metų patirties

Logi Prefab namo statyba trunka vos 12-16 savaičių nuo pirmo eskizo iki raktų!

Kompanijos vertybės

Profesionali komanda
Patyrusi ir kvalifikuota komanda, kuri kiekvieną projektą įgyvendina atsakingai ir itin preciziškai.
Inovatyvumas
Pasitelkdami pažangiausias technologijas siekiame pagaminti ir pastatyti aukščiausius standartus atitinkantį būstą.
Kokybiškos medžiagos
Tik aukščiausios kokybės ir kruopščiai atrinktos medžiagos, kuriančios jaukius ir stilingus namus.
Tvarumas
Ypatingas dėmesys tvarumui ir ekologijai. Aplinkai draugiška architektūra, formuojanti mūsų statinių formas.
Operatyvumas
Greitos skydinio – karkasinio, modulinio namo statybos, atliepiančios šiandieninio kliento lūkesčius.
Klientų pasitikėjimas
Bendradarbiaudami su klientu siekiame sukurti abipusiu pasitikėjimu pagrįstus santykius, kuriuose vystomi sėkmingi projektai.

Skandinaviška patirtis

Jau daugelį metų esame sėkmingai įsitvirtinę Norvegijos rinkoje. Skandinaviški namai, norvegiško moduliniai namai šiandien vertinami dėl savo kokybiškų sprendimų, tvarumo, estetikos. Mūsų tikslas – perteikti ir puoselėti šias tradicijas, kurti išskirtinius, funkcionalius ir stilingus projektus privatiems klientams ir nekilnojamojo turto vystytojams.

Sertifikatai

Gauti pasiūlymą