Namų projektai

Kiekviename projekte atsižvelgiam i klientą

Kiekvienas Logi Prefab projektas kuriamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, siekiant kuo tvaresnės, ekologiškesnės statybos praktikos bei puoselėjant skandinaviškas tradicijas. Estetika, minimalizmas, naujoviškas interjeras, stilinga išraiška – tai, ką siūlo mūsų modernūs individualių namų projektai, tarp kurių yra ir vieno aukšto namo projektas ir kelių aukštų šiuolaikiški namų projektai.

Mūsų įmonės išskirtinumas – Šiaurės šalių kultūros ir estetikos įkvėpti skandinaviškų namų projektai, kuriuose derinamas skandinaviškas interjeras ir netikėtos formos.

Kiekvienas projektas kuriamas individualiai, ieškant geriausios stilistinės išraiškos ir optimalių architektūrinių sprendinių. Mūsų pateikiami projektų pavyzdžiai visuomet gali būti koreguojami pagal kliento poreikius, siekiant kuo patogesnio statinio eksploatavimo. Kviečiame susipažinti su šiuo metu įgyvendinamais ar jau įgyvendintais projektais.

Pabaigtas

Odd Husbys vei 44

Tai trijų aukštų gyvenamasis namas tinkantis gyventi dideliai šeimai. Namo stogas – dvišlaitis. Suprojektuota terasa ir balkonas.

Informacija
Plotas - 260,4 m2
Kambarių skaičius - 6
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Pabaigtas

Grønbergssvingen 81

Tai trijų aukštų gyvenamasis namas su atskiru butu, tinkantis gyventi kelioms šeimoms. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Iš namo priekio yra suprojektuota terasa trečiame aukšte. Yra patekimas į stogo terasą. Šalia namo suprojektuotas garažas.

Informacija
Plotas - 163,4 + 79,0 m2
Kambarių skaičius - 6
Pristatymo laikas - 6 mėnesiai
Įgyvendinamas

Tønsberg 2

Tai trijų aukštų namas, suprojektuotas patogiam šeimos gyvenimui. Visos erdvės itin funkcionalios ir ergonomiškai suplanuotos. Dvigubas garažas, terasa ir balkonas. Namo stogas – dvišlaitis.

Informacija
Plotas - 277,59 m2
Kambarių skaičius - 8
Pristatymo laikas - 6 mėnesiai
Pabaigtas

Aukra

Tai keturių butų pastatai, suprojektuoti Norvegijoje. Šiame name yra du mažesni butai pirmame aukšte, ir du didesni butai išsidėstę per antrą ir trečią aukštus.

Informacija
Plotas - 255.2 x 2 m2
Kambarių skaičius - 3 + 5
Pristatymo laikas - 6 mėnesiai
Įgyvendinamas

Stadiono g. 3 ir 5

Penkių gyvenamųjų namų kvartalas suprojektuotas Lapėse, Kauno rajone, sudarytas iš trijų mažesnių (iki 80 m2) ir dviejų didesnių gyvenamųjų namų (107 m2). Visi namai yra vieno aukšto, patogaus išplanavimo, prie kiekvieno namo numatyta dengta terasa.

Informacija
Plotas - 80 - 107 m2
Kambarių skaičius - 4
Pristatymo laikas - 2 mėnesiai
Pabaigtas

Molde 1-2

Du dvibučiai namai, pastatyti viens greta kito Moldės regione. Kiekvienam name yra atskiras butas pirmame aukšte, o pagrindinis namas antrame ir trečiame aukštuose. Prie kiekvieno namo yra suplanuota stoginė automobiliams.

Informacija
Plotas - 218 x 2 m2
Kambarių skaičius - 7 x 2
Pristatymo laikas - 8 mėnesiai
Pabaigtas

Ringebu – Kvitfjell

Tai išskirtinio dizaino, dviejų tūrių slidinėjimo namelis – Hytte, pritaikytas pagal specialius kliento reikalavimus. Jame suprojektuoti miegamieji, svetainė sujungta su virtuve, patalpa slidinėjimo įrangai bei pirtis.

 

Informacija
Plotas - 195,9 m2
Kambarių skaičius - 7
Pristatymo laikas - 6 mėnesiai
Pabaigtas

Nome 1

Tai dviejų aukštų namas. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Iš namo priekio suprojektuota terasa po kuria yra dvi vietos automobiliams. Suprojektuotas stogelis virš įėjimo. Po juo yra lauko sandėliukas.

 

Informacija
Plotas - 113,4 m2
Kambarių skaičius - 5
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Gauti pasiūlymą