Į Lietuvos statybų rinką žengia Logi Prefab

Ilgametę patirtį Skandinavijos rinkoje sukaupusi įmonė Logi Prefab plečia savo veiklą Lietuvos rinkoje. Lietuviško ir norvegiško kapitalo bendrovė specializuojasi karkasinių-skydinių, modulinių namų statyboje.

Logi Prefab priklauso statybos įmonių grupei „Inno Lietuva“ Norvegijoje įgyvendinančiai karkasinių ir modulinių namų statybos projektus ir teikiančiai visų statybos paslaugų paketą – nuo projektavimo iki statybos užbaigimo. Modernūs ir tvarūs namų projektai jau tapo įmonių vizitine kortele, kurią bendrovės atstovai pasirengę plėtoti ir Lietuvoje.

Į šalies rinką žengianti įmonė planuoja pasidalinti sukaupta gerąja praktika Šiaurės šalių rinkoje. Logi Prefab orientuojasi į estetiškus, „išieškotos“ architektūros sprendinius ir siūlo klientams namus iš kokybiško medžio karkaso. Vienas didžiausių šių namų privalumų yra speciali statybos technologija – karkasinių namų skydai pagaminami gamykloje, tuomet atvežami į statybvietę, kurioje yra surenkami vos per 1–2 dienas. Bendras visas statybų procesas – nuo projekto iki rakto – užtrunka iki 16-os savaičių. Analogiškai vyksta ir modulinių namų statyba, kadangi moduliai yra pagaminami gamykloje, tuomet surenkami būsimam statiniui numatytoje vietoje.

Įmonės siūloma naujoviška statybų koncepcija efektyvumu ir greičiu gerokai pranoksta tradicinės statybos metodus, kuriuose namo statyba gali užtrukti ir vienerius metus ar ilgiau.

Karkasiniai ir moduliniai namai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni tiek Skandinavijos šalyse, tiek Lietuvoje. Šią tendenciją lemia intensyviai augantis žmonių gyvenimo tempas, vis labiau tobulėjančios technologijos. Pavyzdžiui, namai iš medinio karkaso dėl savo unikalių technologinių savybių pagaminami itin tikslių konstrukcijų, be to, tai yra „kvėpuojantys namai“, kuriuose užtikrinamas sandarumas ir aukščiausia vidaus oro kokybė.

Logi Prefab Lietuvoje jau įgyvendina ne vieną gyvenamųjų namų projektą. Bendrovė atvira bendradarbiavimui su nekilnojamojo turto vystytojais, generaliniais rangovais bei privačių namų statytojais.

Skaitykite plačiau apie įmonę.

 

Gauti pasiūlymą