Namų projektai

Kiekviename projekte atsižvelgiam i klientą

Kiekvienas Logi Prefab projektas kuriamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, siekiant kuo tvaresnės, ekologiškesnės statybos praktikos bei puoselėjant skandinaviškas tradicijas. Estetika, minimalizmas, naujoviškas interjeras, stilinga išraiška – tai, ką siūlo mūsų modernūs individualių namų projektai, tarp kurių yra ir vieno aukšto namo projektas ir kelių aukštų šiuolaikiški namų projektai.

Mūsų įmonės išskirtinumas – Šiaurės šalių kultūros ir estetikos įkvėpti skandinaviškų namų projektai, kuriuose derinamas skandinaviškas interjeras ir netikėtos formos.

Kiekvienas projektas kuriamas individualiai, ieškant geriausios stilistinės išraiškos ir optimalių architektūrinių sprendinių. Mūsų pateikiami projektų pavyzdžiai visuomet gali būti koreguojami pagal kliento poreikius, siekiant kuo patogesnio statinio eksploatavimo. Kviečiame susipažinti su šiuo metu įgyvendinamais ar jau įgyvendintais projektais.

Įgyvendinamas

Tønsberg 2

Tai trijų aukštų namas, suprojektuotas patogiam šeimos gyvenimui. Visos erdvės itin funkcionalios ir ergonomiškai suplanuotos. Dvigubas garažas, terasa ir balkonas. Namo stogas – dvišlaitis.

Informacija
Plotas - 277,59 m2
Kambarių skaičius - 8
Pristatymo laikas - 6 mėnesiai
Įgyvendinamas

Stadiono g. 3 ir 5

Penkių gyvenamųjų namų kvartalas suprojektuotas Lapėse, Kauno rajone, sudarytas iš trijų mažesnių (iki 80 m2) ir dviejų didesnių gyvenamųjų namų (107 m2). Visi namai yra vieno aukšto, patogaus išplanavimo, prie kiekvieno namo numatyta dengta terasa.

Informacija
Plotas - 80 - 107 m2
Kambarių skaičius - 4
Pristatymo laikas - 2 mėnesiai
Įgyvendinamas

Grønbergssvingen 66

Tai dviejų aukštų veidrodinio tipo dvibutis. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Namas suprojektuotas šlaite, patekimas į namą – iš antro aukšto. Namo priekyje suprojektuoti balkonėliai iš kurių yra patekimas į erdvias stogo terasas. Pirmame aukšte iš miegamojo yra durys į kiemelį. Namo apdailai naudojamos dviejų krypčių dailylentės.

Informacija
Plotas - 132,3 x 2 m2
Kambarių skaičius - 5 x 2
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Įgyvendinamas

Vestnes – Bakneset

Tai dviejų aukštų namas. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Patekimas į namą – iš pirmo aukšto. Namo priekyje suprojektuotas balkonas su patekimu į stogo terasą. Šalia namo numatyta stoginė dviems automobiliams bei erdvus lauko sandėliukas. Namo apdailai naudojamos horizontalios dailylentės.

Informacija
Plotas - 136,7 m2
Kambarių skaičius - 6
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Įgyvendinamas

Vestnes – Rabben Hus 2

Tai dviejų aukštų namas. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Namas suprojektuotas šlaite, patekimas į namą – iš pirmo aukšto. Namo priekyje suprojektuotas balkonas po kuriuo yra vieta automobiliui, bei lauko sandėliukas. Numatoma stogo terasa į kurią galima patekti išėjus pro antro aukšto duris. Namo apdailai naudojamos vertikalios dailylentės.

Informacija
Plotas - 143,4 m2
Kambarių skaičius - 4
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Gauti pasiūlymą